Feral Heart

Mapy - Fantality

12. září 2015 v 22:49 | Van Filuta
Protože už jsem dlouho nic nepřispívala, našla jsem další celkem zajímavý balíček map do FH. Chtěli jste někdy listovat stránkami knih a přitom ten příběh opravdu prožívat? Pak je Fantality to pravé pro Vás!

Mapy - Autumnwood

10. července 2015 v 22:43 | Van Filuta
A ještě jednu celkem zajímavou mapku do FH přidávám. Jde o podzimní les.


Mapy - Kanatahséton

10. července 2015 v 21:48 | Van Filuta
Buďte zdrávi! Jsem tu opět s další mapou pro hru Feral Heart!
Tentokrát potěším hlavně fanoušky Assassin's Creed III., jelikož mapa je na motivy vesnice amerického domorodého kmene Kanien'kehá:ka, odkud pochází hlavní hrdina hry.

Mapy - Nimrine

9. července 2015 v 23:16 | Van Filuta
Začátek série map Nimrine měla úspěch, a proto jejich autorka pracuje na vícero mapách i nadále. Tentokrát tu máme její první dílo Nimrine, které obsahuje 14 map.
A ještě tu pro Vás mám otázečku... Líbí se Vám nějaká mapa, ale nevíte, jak ji získat? Řekněte mi o ní a já Vám ji zkusím sehnat a udělat pro ni návod!

Mapy - Nimrine: Age Before Darkness

9. července 2015 v 22:52 | Van Filuta
Kromě itemů, zbarvení a různých dalších vylepšení, si do FH můžete stáhnout i další mapy, abyste se mohli potulovat ve vícero světech, než jen po základních jedenácti. Tyto mapy jsou vytvořené jinými hráči a záleží jen na nich, jestli pro koho je povolí. Tím chci říct, že lze najít i mapy, které např. vytvořil někdo z Česka a jsou určeny jen pro Čechy. Pár takových jsem znala, ale jelikož oficiální český blog o FH už neexistuje, musím je znovu vypátrat.
Dnes tu však mám balíček osmi map, které jsou Public - tedy dostupné pro všechny.

Balíček zbarvení do FH

9. července 2015 v 13:05 | Van Filuta
Včera jsem kromě itemů našla i různé flíčky, které si můžete přidat, abyste měli možnost rozličnějších postav. Jsou od stejné autorky jako i itemy (zde).

Balíček itemů do FH (2.)

8. července 2015 v 23:22 | Van Filuta
Už jednou jsem sehnala malý balíček itemů do hry Feral Heart, tentokrát mám balíček s opravdu velkou zásobou itemů. Spoustu z nich můžete znát z jiných her na stylu FH. Protože je jich opravdu mnoho, nafotila jsem jich na ukázku jen pár, abyste se taky nechali trochu překvapit.

Balíček itemů do FH

7. listopadu 2014 v 14:24 | van Filuta
Ve FH existují i tzv. doplňky, které si můžete stáhnout pro vylepšení hry.

Realističtější oči

7. listopadu 2014 v 13:22 | van Filuta
Ve FH existují i tzv. doplňky, které si můžete stáhnout pro vylepšení hry.

Soundtracky Feral Heart

31. ledna 2013 v 18:24 | Van Filuta
Aneb, co uslyšíte hrát za písničky při hře. :-)

Další obrázky - pouze z mapy Last Land

23. července 2012 v 23:01 | Van Filuta
Tak dneska se mnou konečně mapa Last Land konečně trochu spolupracovala, takže jsem udělala rychlo focení po celé mapě. :D Pro ty co neví o jakou mapu se jedná, tak tato mapka není volně dostupná. -_- Je to mapa od české hráčky Osire.
Pokud si ji chcete stáhnout doporučuji si zajít na blog feral-heart-cz.blog.cz. - Omlouvám se, tato adresa již neplatí, blog byl zrušen. Pokud najdu odkaz ke stažení, tak připravím návod ke stažení a úspěšného spuštění mapy.
A teď už k těm fotkám, není jich nijak moc, protože ikdyž zhorším kvalitu zobrazení, stále mám velké lagy, takže... Taky je mi docela líto, že s Flake Aurou mám jenom 2 fotky... Ale nechtělo se mi jí neustále dávat a sundávat křídla, proto jako vždy je na většině fotek Ithilgor. :D Tomu křídla pro změnu málokdy sundávám. :D Tak snad se vám fotečky líbí. :)

Pár foteček :)

13. července 2012 v 17:14 | Van Filuta
Nazdárek všem!
Se sestrou se nám podařilo po dlouhé době zase setkat na FH a tak jsme se bavili focením. :D Je to jen malý výběr ze všech fotek, co jsme udělali.... :D Ale asi jsou to ty nejlepší. :) Omlouvám se za některé "roztáhlé" fotky, jsou ze sestřiného počítače a ona má podlouhlou obrazovku, takže... :D

Ikonky ve hře

4. května 2012 v 22:56 | Van Filuta
Ve hře jsou ikonky. Abyste pochopili co je co, popíši vám obrázek (jsou to ty vpravo dole, vlevo nahoře je mapa).

Ovládání hry.

30. dubna 2012 v 16:00 | Van Filuta
Hru ovládáte samozřejmě na klávesnici a tady máte ovládání, co byste měli umět:

Co je to Feral Heart? + Stažení, registrace.

30. dubna 2012 v 14:56 | Van Filuta
Je hra o kočkovitých a psovitých šelmách. Můžete popustit uzdu fantazie, když vytváříte svoji šelmičku. Pojmenujte ji, nastavte si jaké chcete rysy, barvy, pokud byste si přáli, dejte vašemu tvoru křídla a pokud jste zruční v grafických úpravách, můžete udělat úplně originální preset/vzhled. Pohybujte se po mapách, dělejte ksichty :D, různé pózy, foťte se, natáčejte videa, najděte si přátele, smečku a domov, zkrátka spousta věcí. :)
 
 

Reklama