Výzkum nebo spíše rady do začátku hry.

29. října 2012 v 21:42 | Van Filuta |  Drakensang
Zdravím mí milí čtenáři.
Drakensang je onlinovka, kterou naleznete ZDE. Je to bojová hra, která samozřejmě procvičuje taky logiku a strategii, jak už to u takovýchto her bývá. Omlouvám se, že jsem neuvedla o hře nic víc, ale bohužel jsem začala s tímto výzkumem kvůli určitým chybám při spouštění hry. Já sama patřím mezi ty, kterým hra nejede a je mi to líto. :/
Přesto se snažím získat aspoň odpověď na chyby ve hře, hned při startu.


Víte, jsem registrována asi 3 nebo 4 měsíce a z počátku jsem si nevěděla se svou chybou rady, ale pak jsem se rozhodla prohledat trochu detalněji fórum drakensangu a objevila jsem odpověď. Moje grafická karta je, jak tvrdí i programátoři zkrátka moc dobrá na hru, což jsem nikdy nepochopila a pořád se tomu směju. :D Jednoduše řečeno: Rozjedu na ní daleko složitější hry, než na průměrných grafických kartách, zato ale některé z těch her, co nepotřebují složitou grafiku mají problémy se vůbec spustit.
Jestli můžu poradit, doporučuji se podívat na ShadowGun, admina, který má zpracovány všechny možné problémy. Já například měla problémy s nebulou 3, tj. nekompatibilní grafická karta, jak už jsem řekla. Naštěstí máme vícero počítačů a tak vyzkouším, zda-li mi drakensang na některém nepojede. Ale pro ty, kteří nemají šanci vyzkoušet hru na jiných počítačích nebo pořídit nové součástky, dopuručuji se ještě před registrací ujistit, že váš počítač splňuje minimální požadavky hry.
Pokud si nejste jistí správností minimálních požadavků, přizvěte si rodiče, ti snad budou vědět, jestli máte správnou grafiku, zvuk, procesor atd. A pokud můžu něco ještě dodat, tak je to hlavně pro ty, kteří nehrají na Windows 7, XP nebo Vista. Tyto typy Windows jsou doporučovány, ale abych pravdu řekla, hra jede i na počítačích starších, jako Windows 95, 98, 2000, ME (na ME není 100% jistota funkčnosti). Taky bych měla dodat, že mít některé z doporučených Windowsů neznamená, že vám hra zaručeně pojede. Já třeba mám XP a hra mi nejede, kvůli nekompatibilní grafické kartě. Nejede mi ani na 2000, ale nevzdávám se, zkusím ještě další typy a v nejhorším případě můžu zkusit oživit 98. :D
Takže pokud nenaleznete odpověď na svůj problém na fóru nebo u ShadowGuna, můžete se mi ozvat, případně kontaktovat B. krále, její odpověď možná bude lepší, protože hra jí jede bez problémů. Nicméně se vám budeme snažit pomoct, jak jen to půjde. Zatím se mějte. :)
Info ke článku: Tlustě vyznačené - důležité informace. Červeně a tlustě vyznačené - odkazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vanfiluta vanfiluta | E-mail | Web | 29. října 2012 v 21:45 | Reagovat

Prosím odpovídejte na anketu a případně pište své problémy do komentů nebo na e-mail. Vyřešené problémy zveřejníme, ať si ostatní hráči vědí rady. Děkuji všem, kdo se nebojí se zeptat, my vás neukousneme. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.