Halloweenský event!

26. října 2012 v 15:32 | Van Filuta |  Transformice
Na tfm je na dobu neurčitou zase halloweenský event. Tentokrát se vaše myška v určitých levlech "promění" na kouzelníka. Abych pravdu řekla, vypadá jako Harry Potter. xD


Na halloweenské mapy narazíte v normálních roomech nebo vanillách, já osobně dávám přednost vanillám. Vždy asi po 20 normal mapách se načte 1. halloween mapa, podmínkou je, aby v roomu bylo aspoň 11 myší. V ní se stanete tou "Potterovskou myškou" a máte za úkol dostat se do díry. Cesta ale samozřejmě není tak jednoduchá, protože na vás útočí kostlivci a duchové, které musíte zabít tím, že stisknete mezerník (myš máchne hůlkou a přetáhne příšeru, musíte stát u příšery).

2. halloweenská mapa začne, pokud 1. dokončí aspoň 5 myší. Máte ten samý úkol, jako předtím: probojovat se přes kostlivce a duchy k díře. Je tu ale bonus navíc. Pokud chcete title <>, musíte jít k truhle a říct "bonbon" (napište do chatu bonbon a odemknete title Vampire).

U 3. mapy se dostáváte na konec. Stejně jako u 2. se spustí jen když předešlou mapu dokončí 5 myší. Tentokrát se váš úkol mění. Žádná díra zde není. Místo toho je tu obří kostlivá kočka, kterou musíte zabít. Když se vám podaří ji zabít (pomáhají vám ostatní hráči), dostanete 1 item. Tento rok přibyly 3 nové itemy, ale pokud jste stejně jako já nehrály tfm už od začátku, můžete získat i itemy z předešlých let.
K halloweenskému eventu také patří, že v normal roomech se můžete setkat s tzv. "Upířími mapami". Tj. mapa, kde se náhodně některý z hráčů promění na upíra a musí ostatní "kousnout" (asi 5 sekund stačí u hráče stát a stane se z něj upír), aby se z nich staly další upíři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vanfiluta vanfiluta | E-mail | Web | 17. listopadu 2012 v 18:33 | Reagovat

Event byl ukončen. Brzy ale určitě začne nový, protože se kvapem blíží Vánoce. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.