Únor 2012

Zpravodajství č. 3

29. února 2012 v 17:25 | Van Filuta
Zdravím,
dnes jsem na blog zase zašla, protože jsem si udělala chvíli čas. Stále se snažím vyřešit problém s obrázkovým návodem na WQ - 1. epizodu. Jakmile se mi to podaří, budu pracovat na 2. epizodě.
Když bude dost času možná přidám nějakou tu základní pomoc k Howrse a začnu připisovat do rubriky Jazz JackRabbit 2.
Tak se zatím mějte.

Nové vzhledy howrse

24. února 2012 v 15:22 | Van Filuta |  Howrse
Na howrse nyní můžete mít různé vzhledy stránky! Znám 3, tady jsou:
Normální - www.howrse.cz
Vzhledy fungují na všech verzích, stačí přepsat howrse.cz třeba na equideow.com a máte francouzské howrse v tom samém vzhledu.

Howrse

23. února 2012 v 18:21 | Van Filuta |  Howrse
Zdravím,
howrse je online hra. Je to docela známá a populární hra. Má různé verze:
Česká - www.howrse.cz
Mezinárodní (nejznámější) - www.howrse.com
Německá - www.howrse.de
Francouzská (nejstarší verze) - www.equideow.com

Zpravodajství č. 2

23. února 2012 v 17:57 | Van Filuta
Zdravím,
protože stále nemám příliš času zřejmě zde za týden bude tak 1-3 články... Mám teď méně času než dříve když jsem blog zakládala, takže nevím jak rychle budu články přidávat... Ale pokusím se co nejrychleji. ;)
V rubrice Wolf Quest budu už jen opravovat obrázkový návod který se nezobrazil a připíšu návod na 2. epizodu, to bude k Wolf Quest vše. Začínám pracovat na rubrice Howrse.
Blog také projde nějakými těmi úpravami vzhledu.
Doufám že se vám to líbí, ikdyž nestíhám, mějte se.

Návod - 1. epizoda + Základní ovládání hry.

18. února 2012 v 22:28 | Van Filuta |  WolfQuest
Abych vám pomohla co nejvíce, návod je udělán pomocí obrázků. A protože občas je trošku problém s kvalitou obrázku, občas píši informace i nad obrázek. :-)

Zpravodajství č. 1

14. února 2012 v 20:11 | Van Filuta
Zdravím dnes už znova,
zpravodajství budu dávat pravidelně aspoň 1 za týden. Bude se jednat o malou zprávu okolo blogu a mě. Nebudou zařazeny do žádné rubriky, protože nejsou příliš důležité, zvláště ty starší co už neplatí.
Takže tedy... Tento týden ještě chystám sepsání kompletního návodu a ovládání na WQ. + Pokud to stihnu tak i obrázkového návodu z mé hry (předem se omlouvám za úpravu obrázků, není to nic extra :D). ;)
Příští nebopřespříští týden začnu psát články do rubriky Howrse, také do rubriky Jazz JackRabbit 2 a možná i do rubriky Asterix.
Konkrétně budu určitě přidávat různé obrázky z her, ale teď se musím omluvit že na blog chodím tak málo... Nemám teď příliš moc času, ale brzy ho určitě budu mít víc a na blog bude za týden přicházet spousta nových a nových článků.

Multiplayer

14. února 2012 v 20:00 | Van Filuta |  WolfQuest
Zdravím,
WQ lze hrát i v multiplayeru (hra více hráčů).

Seznámení s hrou

9. února 2012 v 21:39 | Van Filuta |  WolfQuest
Zdravím,
WolfQuest je jedna hra z internetu. :) Je to hra o tom, že se jakoby "převtělíte" do vlka a hrajete v podobě vlka.
Na začátku si vyberete barvu vlka, kterých je opravdu hodně, schopnosti a jestli budete samice nebo samec (je to jedno, vychází to nastejno, zkoušela jsem hrát za oba).

Pro začátek

5. února 2012 v 16:36 | Van Filuta

Vítej cizinče!

Tento blog byl teprve dnes (5.2.2012) založen, takže zde toho zatím moc nenajdeš... Ale brzy se to tu rozjede, bude se zfe řešit spousta věcí, například: zvířata, howrse, jazz jack rabbit, might and magic, horsez a spousta dalších věcí. Usmívající se Doufám, že sem někdy ještě zavítáš a přispěješ něčím co by si chtěl řešit s ostatními nebo se přidáš do různých her. Tak zatím se měj a brzy se vrať!